دریافت پاورپوینت بررسی معماری باروک

هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت بررسی معماری باروک آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
کلمات کلیدی:معماری باروک,شیوه معماری باروک,بررسی سبک باروک,پاورپوینت شیوه معماری باروک,پاورپوینت بررسی شیوه باروک,ویژه گی های سبک باروک,باروك چیست؟,دانلود پاورپوینت سبک معماری باروک,تحقیق درمورد سبک باروک,پاورپوینت بررسی معماری باروک,كلاسیسم,رنسانس,شیوه باروک,سبک باروک,دانلود پاورپوینت بررسی شیوه معماری باروک,دانلود پاورپوینت بررسی سبک معماری ببازگشت دوباره به ادبیات یونان باستان را « ارمانیسم» یا « جنبش فرهنگ دوستان» نامیده اند.

نهضت ارمانسیم به صورت تحصیل زبان لاتین و تقلید از آثار شاعران یونان و روم شروع شد. در این دوره ترجیح دادند كه به جای زبان ایتالیایی زبان لاتین به عنوان زبان ادبی به كار برده شود.

اومانیست ها ابتدا طرفداران زیادی پیدا كردند اما چون اكثریت مردم زبان لاتین را یاد نداشتند و از آثار آنها چیزی نمی فهمیدند و از آنها روی برگرداندند به همین جهت در میان مردم ادبیات عامیانه و ساده ای به وجود آمد كه دارای فرهنگ عمیقی نبود.

هدف او مانیست ها این بود كه روح و طبیعت انسانی را با ذوق كلاسیك موافق سازند و انتقاد آزاد را كه قرون وسطی به كلی از آن جلوگیری می كرد رواج دهند.

اومانیست ها به انسان توجه خاصی نمودند و او را در مركز توجه هنرمندان و فلاسفه ی خویش قرار دادند در حالی كه قبل از آن هنرمندان و فلاسفه ی قرون وسطی با تكیه بر بقالیم كلیسا انسان را موجودی گناهكار و حقیر می شمردند.


رنسانس ( احیاء تجدید)

یعنی نوعی بازگشت به دوران ادب و فرهنگ گذشته است . و یكی از مهم ترین حوادث تاریخ جهان به حساب می آید و از زمان زوال زبان لاتین تا اواخر قرن شانزدهم را دوره رنسانس می نامند . در این دوران مكتب ها و جریان هایی به وجود آمده اند كه بیشتر آنها را می توان تظاهرات مختلف هنر باروك به شمار آورد.

باروك چیست؟

باروك نه یك مكتب یا نهضت ادبی مشخص و معین است و نه از نظر تاریخی و جغرافیایی به زمان ومكان معینی محدود است بلكه عنوانی است كه از اواخر قرن نوزدهم ، نوگرایان و به یك رشته قالب های جمال شناختی در قرون گذشته كه حالاتی خاص و غیر عادی داشته اند اطلاق كردند این كلمه در رشته های مختلف هنری ا زجمله معماری مجسمه سازی نقاشی و ادبیات – موسیقی و سینما به كار می رود.


بنابراین رنسانس حادثه ای بزرگ بود كه هم در اندیشه و تفكر بشر و هم از جنبه هنری و ادبی زندگی انسان را متحول كرد. مهد - رنسانس شهر فلورانس ایتالیا بود و این شهر را روح رنسانس نامیده اند . بزرگان و اندیشمندان همچون پترارك – لئونار دو دو اینچی – را فائل – میكل آنژ در آن جا بوده اند و در فرانسه نیز شاعران و نویسندگان در نیمه دوم قرن پانزدهم با آثاری كه به زبان لاتین بود آشنا شدند بعد از آن با آثار هومر و سوفوكل آشنا شوند و به تقلید از شاعران یونان قدیم و روم قدیم و شاعران ایتالیایی دوره رنسانس پرداختند و از همین دوره بود كه برای اولین بار اصول و و آیینی برای خلق آثار ادبی به وجود آمد و تا قرن هیجدهم نیز ارزش و اعتبار خود را از دست نداد و همین اصول بود كه در آغاز قرن هفدهم باعث ایجاد مكتب كلاسیك شد.


كلاسیسم:

كلاسیسم در سه معنی – به كار رفته است

1- به آثار ادبی یونان و روم قدیم كه سرمشق آفرینش آثار ادبی قرار گرفت

2- به آثار ادبی گذشته كه با گذشت زمان باز هم قدرت و اعتبار دارند مثل شاهنامه ، تاریخ بیهقی

3- به آثاری كه به علت خصوصیات ارزشمند خود از شهرت و افتخار برخوردار شده اند. هر چند قدیمی نباشند.

ادامه مطلب و دریافت فایل

دانلود برنامه موبایل آموزش قلاببافی دستکش وساق دست+فیلم:دانلود برنامه موبایل آموزش قلاببافی دستکش وساق دستفیلم

پاورپوینت قالب تونلی:قالب تونلی,پاورپوینت قالب تونلی,دانلود پاورپوینت قالب تونلی,تاریخچه قالب تونلی,پاورپوینت تاریخچه قالب تونلی,دانلود پاورپوینت تاریخچه قالب تونلی,مزایای قالب تونلی,پاورپوینت مزایای قالب تونلی,دانلود پاورپوینت مزایای قالب تونلی,معایب قالب تونلی,پاورپوینت معایب قالب تونلی,دانلود پاورپوینت معایب قالب تونلی,اجرای سازه بتنی به روش قالب تونلی

پاورپوینت جست و جوی آگاهانه و اکتشاف در هوش مصنوعي:جست و جوی آگاهانه و اکتشاف در هوش مصنوعي

پاورپوینت معرفی شغل حسابرس:پاورپوینت در مورد شغل حسابرس,پاورپوینت در رابطه با شغل حسابرس,پاورپوینت با عنوان شغل حسابرس,پاورپوینت با موضوع شغل حسابرس,حسابرس کیست و چه کار انجام می دهد ,حسابرس کیست ,مهارت های مورد نیاز حسابرس کدامند ,تقسیم بندی حسابرسان,محل کار و ساعت کار حسابرس,وظایف و مسئولیت های حسابرس,پروژه,پژوهش,مقاله,جزوه,تحقیق,دانلود پروژه,دانلود پژوهش

آزمون خود شکوفایی:آزمون خود شکوفایی, آزمون, خود شکوفایی

پاورپوینت فاضلاب و تصفیه آن:دانلود پاورپوینت فاضلاب و تصفیه آن ,انواع فاضلاب,روش های تصفیه فاضلاب,پسآب,پاورپوینت بررسی فاضلاب,روش های تصفیه فاضلاب,پاورپوینت درس تصفیه آب و فاضلاب,پاورپوینت عمران,تصفیه فاضلاب,پاورپوینت فاضلاب

دانلود پاورپوینت توانمند سازی کارکنان:دانلود پاورپوینت توانمند سازی کارکنان,دسته مدیریت ( مدیریت منابع انسانی),فرمت پاورپوینت,تعداد اسلاید 18 اسلاید,مقدمه چالش های محیطی عصر حاضر از نظر پیشرفت سریع فن آوری، افزایش انتظارات مشتریان و ضرورت انعطاف پذیری، سازمانها را به جستجوی راهی برای تداوم بقای خود وادار کرده است در این میان، بسیاری از سازمانها راه حل را توانمنسازی کارکنان تشخیص د

پاورپوینت ویژگی های انسانی و اقتصادی اروپا(درس مطالعات اجتماعی هشتم):پاورپوینت درس مطالعات اجتماعی کلاس هشتم پاورپوینت مطالعات اجتماعیویژگیهای انسانی و اقتصادی اروپا

پاورپوینت 10 واقعیت جالب درباره شخصیت:10 واقعیت جالب درباره شخصیت,پاورپوینت10 واقعیت جالب درباره شخصیت,دانلود پاورپوینت10 واقعیت جالب درباره شخصیت,واقعیت جالب درباره شخصیت,پاورپوینت واقعیت جالب درباره شخصیت,دانلود پاورپوینت واقعیت جالب درباره شخصیت,روان شناسی,پاورپوینت روان شناسی,دانلود پاورپوینت روان شناسی,تحقیق روان شناسی,دانلود تحقیق روان شناسی,رشته روان شناسی,پاورپوینت

پرسشنامه هویت فردی بردبار:پرسشنامه هویت فردی بردبار,پرسشنامه, هویت فردی, بردبار